Dołącz do e-Izby
Polski / English

Aktualności

02.08.2018

Roivenue dołącza do firm członkowskich e-Izby

Firma Roivenue zasiliła szeregi firm zrzeszonych w Izbie Gospodarki Elektronicznej. Roivenue to narzędzie do podejmowania decyzji dotyczących strategii marketingowej. Jest to najbardziej precyzyjny sposób zarządzania całą inwestycją marketingową.

Więcej »

Dzięki modelom atrybucji opartym na danych i CLV Roivenue pozwala marketerom identyfikować nierentowne kampanie, adresować przeinwestowane kanały i podejmować decyzje maksymalizujące zwrot z inwestycji. W przeciwieństwie do narzędzi zaprojektowanych z myślą o narzędziach do analizowania danych, takich jak m.in. Google Analytics, Roivenue pozwala zobaczyć pełny obraz i podejmować świadome decyzje dotyczące budżetu i dostosować je do konkretnych celów.

Wstąpienie w poczet firm zrzeszonych w Izbie Gospodarki Elektronicznej to doskonała okazja do poznania rynku i odegrania roli w rozwoju polskiego handlu elektronicznego. Staramy się podnosić poziom polskich sprzedawców, udostępniamy każdemu dostęp do atrybucji opartej na danych i pomagamy im zwiększyć efektywność reklamy i zwrot z inwestycji – mówi Lejla Rašić, Marketing Manager firmy Roineue.

Więcej:www.roivenue.com

Zwiń «