Dołącz do e-Izby
Polski / English

e-Izba lokalnie

 

Na podstawie dotychczasowych doświadczeń wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom lokalnego biznesu, organizacji oraz samorządów od 1 stycznia 2017 roku e-Izba rozpoczyna działalność lokalną. W pierwszym etapie uruchamiamy wdrażanie lokalnych działań w województwach: śląskim, małopolskim oraz wielkopolskim i podlaskim, aby docelowo objąć działalnością regionalną całą Polskę na szczeblu wojewódzkim, powiatowym oraz miejskim i gminnym.

Fotolia_105161380_Subscription_Monthly_M.jpg

Główne działania regionalne e-Izby na rok 2017 to:

Harmonogram działań lokalnych.

Oferta partnerska na wydarzenia e-Izby w 2017 r.

Więcej informacji na temat projektu Polska Regionalna Gospodarka Cyfrowa już wkrótce na specjalnym dedykowanym serwisie internetowym. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie lokalne organizacje biznesowe i studenckie, samorządy terytorialne, szkoły oraz uczelnie wyższe i naturalnie lokalny biznes do współpracy i aktywnego włączania się w realizowane lokalnie projekty e-Izby.

Dla usprawnienia działalności i skutecznego wdrażania lokalnej strategii i projektów regionalnych e-Izba powołała Menedżera ds. rozwoju regionalnego e-Izby w osobie Roberta Dudy, osoby z dużym doświadczeniem cyfrowym, biznesowym oraz organizacyjnym. 

 

Kontakt:

Robert Duda
Menedżer ds rozwoju regionalnego e-Izby
E: robert.duda@eizba.pl 
T: 600 950 104

 

Kwartalnik dostępny jest TUTAJ.

.